Partnerzy

Partnerzy ekspedycji:
Marka Author Bicycles towarzyszy mi od samego początku moich wypraw rowerowych. Na kilku już rowerach Author przejechałem wiele tysięcy kilometrów na sześciu kontynentach. Oczywiście model typu fatbike czyli Author SUMO będzie mnie prowadzić przez Antarktydę, aż do Bieguna Południowego
Author Bicycles
AURA by YETI to kultowa polska marka z ponad trzydziestoletnią tradycją specjalizująca się produkcji puchowej odzieży i sprzętu najwyższej jakości. Produkty tej marki towarzyszyły wielu wyprawom na najwyższe szczyty świata w Himalajach.
AURA Poland

Extrawheel to polska marka z Małopolski specjalizująca się w produkcji jednokołowych przyczepek rowerowych. W 2019 roku szeroka oferta firmy została wzbogacona także o sakwy rowerowe i worki transportowe. Do tej pory miałem przyjemność jeździć z trzema modelami Extrawheela: Classic, Voyager oraz Brave. Na wyprawę na Biegun zabiorę czwarty model, przyczepę fatbike Extrawheel MATE.
Extrawheel
KOVEA to wciąż mało znana i niedoceniana w Polsce koreańska marka sprzętu turystycznego i ekspedycyjnego. Specjalnością marki KOVEA są wyprawowe namioty oraz kuchenki turystyczne na paliwa i gaz. W ofercie marki można znaleźć również termosy, naczynia kuchenne oraz różnego rodzaju akcesoria turystyczne. Oficjalnym dystrybutorem marki KOVEA w Europie jest firma Mercatorgear z siedzibą w Wielkiej Brytanii.
KOVEA Mercatorgear.com
Pod marką "Dobre Sklepy Rowerowe" kryje się polski dystrybutor Velo sp. z o.o. z Gliwic. VELO praktycznie od samego początku wspiera moje wyprawy produktami takich marek jak: Author, Accent, Panaracer, Finish Line, CayEye, Vittoria, ConneX, MET.
VELO
Patroni medialni ekspedycji:
Patroni Honorowi Ekspedycji